fotofofr

Fotofofr.com - Váš fotograf

fotofofr.com fotofofr.com
fotofofr.com fotofofr.com

Video CV - videoživotopis

Videoživotopis a videopohovor jsou novinkou na pracovním trhu. Umožnují uchazeči o zaměstnání ušetřit mnoho času stráveného chozením po pohovorech.
Videoživotopis Vám vytvoříme v ideální délce do 2 minut v kvalitě full HD dle Vámi připraveného scenáře (životopisu). Toto video můžete jednoduše poslat emailem nebo ho zveřejnit na svém profilu Facebook či Youtube.
Natáčení probíhá ve studiu v Klatovech, případně i v jiné lokalitě (exterieru), dle Vašeho přání.

Živý video přenos - Live video stream

Pořádáte koncert, konferenci, či jakoukoli událost a potřebujete obraz přenášet do jiného vnitřního prostoru?
V případě zájmu zajistíme i webcasting, tedy přenos audiovizuálního obsahu v reálném čase po internetu.
Aktuálně pro zobrazení používáme projektorovou technologii, která je vhodná do interiérů, nikoli však pro venkovní použití za denního světla.
Pro podrobnosti a upřesnění nás neváhejte kontaktovat.

AUTHOR Král Šumavy MTB 2017

Po roce jsme vyrazili fotit náš oblíbený cyklistický závod AUTHOR Král Šumavy MTB 2017. Závod odstartoval v brzkých ranních hodinách za příznivého počasí na klatovském náměstí. Cíl byl tradičně v Lubech na hřišti. Po celé délce trati jste mohli potkat naše fotografy, kteří celý závod pečlivě dokumentovali. Fotografie si již nyní můžete prohlédnout a objednávat na našich stránkách v Galerii. Aby bylo hledání pohodlnější, můžete se najít podle startovního čísla. Už nyní se těšíme na další ročník.

OKOLO VODNÍHO HRADU ŠVIHOV 14. května 2017

Švihov hostil další soutěž pro mladé cyklisty Okolo vodního hradu Švihov. Tento ročník se konal na louce u hradu Švihov a nejvíce si ho užily děti nejmladší. V Galerii najdete fotografie podle jednotlivých kategorií nebo můžete nově využít vyhledávání podle startovního čísla. Byli jsme na místě s naším fotokoutkem, kde jste si mohli fotografii odnést tradičně sebou domů v tištěné podobě.

Naše galerie

V zimě jsme absolvovali několik akcí, ze kterých máte k dispozici množství fotografií jednotlivě zařazených v naší Galerii. Uvolněná atmosféra a vydařená akce byla v Sušici na Reprezentačním plese města Sušice. Následovala hokejová akce Pojď hrát hokej nebo námi oblíbený Rally ples 2017.

Ples handicapovaných

V pátek 28.10. jsme se opět objevili s naším fotokoutkem na Plese handicapovaných. Naše fotografie můžete vidět na stránkách v Galerii. Teprve druhý ročník plesu pro handicapované získává více a více obliby mezi návštěvníky a my se budeme těšit, že budeme moci být součástí i dalšího ročníku. Podívejte se do Galerie zda tam i vy najdete svoji fotografii, kterou náš zkušený fotograf celý večer fotil v předsálí ve fotokoutku.

Mezinárodní folklórní festival Klatovy 2016

Těšíme se na vás o víkendu 8. - 10. 7. 2016 opět na klatovském náměstí při MFF Klatovy. K dispozici bude fotokoutek s možností okamžitého tisku. Přijďte vyzkoušet tuto novinku společně s vašimi přáteli. Obsluha fotokoutku vám vysvětlí možnost výběru fotografie a objednávky pomocí vašeho mobilního telefonu nebo přítomného tabletu, abyste si mohli fotografii, vaši momentku, odnést hned sebou. Galerie.

Okolo vodního hradu

V neděli 5. června jsme vyrazili za krásného počasí do Švihova, kde se konal 22. ročník závodu Okolo vodního hradu. Naši fotografové byli připraveni na trati a v prostoru prezentace jste si mohli nechat vytisknout papírovou verzi fotografie. Všechny fotografie najdete v galerii. Jsme rádi, že se i tentokrát počasí vydařilo a ve stanu Fotofofr jste mohli náš okamžitý tisk vyzkoušet.

Syndikovat obsah