fotofofr

Ukázky svatební fotografie

Focení vašeho slavnostního dne předcházejí vzájemné konzultace a upřesnění všech detailů. Domluvíme se na požadovaném časovém rozsahu, počtu fotografů či asistenta, detailech skupinových snímků a následných portrétů.
V samotný svatební den, pokud je domluveno celodenní dokumentování, se snažíme v maximálně možné míře zachytit nejen kromě základních zásadních událostí vše zajímavé, emoce , veselé okamžiky i výtvarné detaily výzdoby.
Focení je pro nás především v první řadě zábavou, proto se nestane, že bychom pouze stroze "nabouchali" povinné. Zásadní je pro nás práce v příjemné atmosféře, vzájemná aktivní komunikace, díky níž mohou vzniknout kreativní výsledky, z nichž budou mít radost všechny strany.
Z celodenního dokumentování Vám předáme až několik set zkorigovaných fotografií, aby Vám zůstala co nejbohatší vzpomínka. Standardní forma fotografií, které zákazníkům předáváme, je elektronická. Fotografie umístěné na DVD médiu jsou pak v maximálním rozlišení a kvalitě. Výhodou pro Vás je, že máte datový zdroj navždy u sebe a můžete si přímo Vy kdykoliv vybrat (až z několika set fotografií), které si necháte vyvolat a v jakém množství. Po domluvě Vám samozřejmě rádi zajistíme i vyhotovení papírových fotografií, které standardně tiskneme na vlastním zařízení na kvalitní značkové fotopapíry. Rozměr, povrch i gramáž papíru si zvolíte sami v objednávce, či po konzultaci s námi. Výstup kvalitou překonává běžné fotolaboratoře.
Žádný ze svatebních hostů nám neunikne :-)
Na vaše přání můžeme zajistit oblíbený okamžitý(na místě) tisk fotografií formátu 10x15cm v kvalitě fotolaboratoře. Právě vyfocené snímky jsou průběžně přenášeny do zobrazovací jednotky, na které lze požadovanou fotografii pohodlně vybrat. Samotný výtisk je hotov do jedné minuty. Cena okamžité fotografie činí 30Kč za kus.
Součástí naší práce je přibližně desetiminutový umělecky pojatý videoklip zachycující nevšedním způsobem nejzajímavější momenty svatebního dne.
Ukázka svatební video.

Monika a Petr from Bohdan Pantoflíček on Vimeo.Ivana Polesná & Zdeněk Klostermann from Bohdan Pantoflíček on Vimeo.