fotofofr

Ukázka maturitní ples

Nabízíme služby pro maturanty od A až po Z!
Komplet může začít od dokumentace příprav předtančení, dále zhotovíme portrétní snímky do tradičních půlnočních novin a pokračujeme s reportáží z abiturientské večeře.
Samotnou hlavní událost, tedy maturitní ples, již dokumentuje dvojice fotografů. Scénář průbehu co nejpodrobněji zkonzultujeme dopředu. Kromě standardních okamžiků, jako je nástup, předtančení, stužkování, sóla, půlnoční překvapení, atd., důkladně vyhledáváme a zaznamenáváme i "vše okolo", momentky ze šatny, hosty, detaily výzdoby, jednoduše vše zajímavé. Z večera tak ve výsledku předáváme mnoho set fotografií, přičemž každá jednotlivá projde technickou korekcí. Standardní výslednou formou je kolekce (v plném rozlišení) umístěná na DVD discích. Jako bonus všechny snímky umístíme do webové galerie, která umožňuje pohodlné prohlížení. V případě zájmu lze individuálně zajistit i vyhotovení papírových fotografií na špičkovém tiskovém zařízení.
Dalším následným tématem je populární maturitní tablo. Zde se opravdu fantazii meze nekladou. S koncepcí může přijít samotná třída, stejně tak Vám rádi navrhneme několik variant. Provedení tabla může být jak stále oblíbené klasické (jednotlivé fotografie na desce), tak lze využít i velkoformátového tisku (vše na jednom materiálu). Fotografie standardně tiskneme na vlastním zařízení na kvalitní značkové fotopapíry. Rozměr, povrch i gramáž papíru si zvolíte sami v objednávce, či po konzultaci s námi. Výstup kvalitou překonává běžné fotolaboratoře.
Rádi vám připravíme fotokoutek (mobilní fotoateliér), který zajistí např. okamžitý tisk fotografií či online web galerii.

Záverečným bodem může být i dokumentace aktu "výkopu".


maturitní ples Galerie maturitní ples Gymnázium Sušice

Tablo - ukázka

maturitní ples     maturitní ples fotofofr.com