fotofofr

Ceník

Ceny fotoprací jsou variabilní, stanovují se individuáně dle náročnosti fotografování a následného zpracování a úprav. Cena je na základě vzájemné domluvy a upřesnění stanovena předem.

Fotografická práce:

Svatba   Naše práce zahrnuje dokumentace příprav, příjezdu, obřadu, skupinové focení, hostinu, portréty novomanželů, následující program. Z celé svatby pořizujeme video dlouhé cca 30min. Jako bonus obdržíte přibližně sedmiminutový, umělecky pojatý videoklip (ukázka svatební video).
Standardně se účastní dvojice fotografů, resp. fotograf + kameraman.
Stěžejní částí jsou portréty novomanželů. Tradiční čas pro portrétování mezi skupinovým focením a přesunem na hostinu však není vhodný. Světlo je v pravé poledne příliš ostré, nebo se počasí jiným způsobem nevydaří a zároveň všichni již spěchají na slavnostní oběd.
Abychom zajistili co nejlepší portréty, jednoznačně preferujeme a doporučujeme podvečerní čas, kdy obecně panují nepoměrně příjemnější světelné i klimatické podmínky a novomanželé i svatebčané jsou již bez časového tlaku v celkově uvolněnější atmosféře a lze i vybrat vhodnější lokalitu pro toto focení.
Dle vzájemné domluvy lze portrétování realizovat jiný den v exteriéru nebo ateliéru. Tato možnost se nabízí např. při nepřízni počasí, vzhledem k omezenému času svatebního dne, či při požadavku fotografování v určitých konkrétních lokalitách. Tato nadstandardní služba je již zahrnuta do standardní ceny.
Na vaše přání můžeme zajistit oblíbený okamžitý(na místě) tisk fotografií formátu 10x15cm/15x20cm v kvalitě fotolaboratoře. Právě vyfocené snímky jsou průběžně přenášeny do zobrazovací jednotky, na které lze požadovanou fotografii pohodlně vybrat. Samotný výtisk je hotov do jedné minuty. Také Vám rádi připravíme fotokoutek, který zajistí např. okamžitý tisk fotografií či online web galerii.

Cena: 9800 Kč
Ukázky
Information in Deutsch steht hier zur Verfügung.

Fotografování dětí   Více informací zde.

Produktová fotografiePotřebujete nafotografovat vaše výrobky do katalogu? Hodláte spustit eshop s vámi nabízenými produkty?
Máme zkušenosti se širokým spektrem produktové fotografie, od drobných předmětů, přes oděvy, potraviny, až například po automobilové pneumatiky.
Samotná fotografická práce může probíhat buď v našem zázemí v Klatovech, nebo lze domluvit nasnímání v našem mobilním studiu.  Ukázky

Cena:
100 až 200 Kč za kus. Cena je stanovena dle náročnosti konkrétních produktů a následné postprodukci. Mezi náročněji fotografovatelné patří např. skleněné či lesklé předměty.
Po domluvě lze stanovit případnou množstevní slevu. Při fotografování v mobilním studiu přímo u zákazníka činí minimální cena 1 500 Kč.

Virtuální panoramatické prohlídkyJedná se o formu prezentace interiérů nebo exteriérů pomocí panoramatické 360° projekce. Interiér či exteriér si můžete pomocí myši nebo klávesnice prohlížet ze všech stran jako ve skutečnosti, libovolnou část přiblížit nebo oddálit. Jdnotlivé místnosti lze pospojovat a vytvořit tak virtuální prohlídku např. nemovitosti.  Ukázky

Cena:
Jedna místnost (stanoviště) cena: 700 Kč

Reportáž   


Standardně je vaše akce dokumentována dvojicí fotografů. Výsledkem je dle časového rozsahu několik desítek až stovek fotografií a několikaminutový, umělecky pojatý videoklip.
Na vaše přání můžeme zajistit okamžitý tisk fotografií formátu 10x15cm/20x15cm v kvalitě fotolaboratoře. Právě vyfocené snímky jsou průběžně přenášeny do zobrazovací jednotky, na které lze požadovanou fotografii pohodlně vybrat. Samotný výtisk je hotov do jedné minuty.
Také Vám rádi připravíme fotokoutek, který zajistí např. okamžitý tisk fotografií či online web galerii.
Cena fotoreportáže:
2 000 Kč základ +500 Kč za každou započatou hodinu

V případě zájmu o menší formu (pouze fotografie či pouze video) nás neváhejte kontaktovat.
Ukázka

Maturitní ples   Dokumentace nácviku předtančení, večeře, maturitní ples
Cena: 5500 až 7000 Kč

Fotografie jsou vždy, pokud není ujednáno jinak, předávány na médiu DVD. Snímky obdržíte v plném rozlišení a vždy projdou nutnými korekcemi.
Na vaše přání můžeme zajistit oblíbený okamžitý(na místě) tisk fotografií formátu 10x15cm/20x15cm v kvalitě fotolaboratoře. Právě vyfocené snímky jsou průběžně přenášeny do zobrazovací jednotky, na které lze požadovanou fotografii pohodlně vybrat. Samotný výtisk je hotov do jedné minuty. Také Vám rádi připravíme fotokoutek, který zajistí např. okamžitý tisk fotografií či online web galerii.

Webová galerie   Na přání mohou být námi pořízené fotografie z jakékoli akce v libovolném množství umístěny ZDARMA do FOTOGALERIE. Složka fotografií může být veřejně přístupná, stejně tak je možno vstup do galerie ošetřit heslem. Ukázka
Na přání je také možné z námi pořízených fotografií vytvořit VIDEOPREZENTACI. Tato přidaná hodnota je pro Vás také ZDARMA! Ukázka

Špičkový tisk pod naší plnou kontrolou!
Fotografie standardně tiskneme na vlastním zařízení na kvalitní značkové fotopapíry. Rozměr, povrch i gramáž papíru si zvolíte sami v objednávce, či po konzultaci s námi. Výstup kvalitou překonává běžné fotolaboratoře.

Video CV - videoživotopis   Videoživotopis a videopohovor jsou novinkou na pracovním trhu. Umožnují uchazeči o zaměstnání ušetřit mnoho času stráveného chozením po pohovorech. Videoživotopis Vám vytvoříme v ideální délce do 2 minut v kvalitě full HD dle Vámi připraveného scenáře (životopisu). Toto video můžete jednoduše poslat emailem nebo ho zveřejnit na svém profilu Facebook či Youtube. Natáčení probíhá ve studiu v Klatovech, případně i v jiné lokalitě (exterieru) dle Vašeho přání. Profesionální prezentační video Vám zaručí úspěch v případě, že se ucházíte o nové zaměstnání nebo hledáte nové příležitosti pro Vaše podnikání! Získejte výhodu před Vašimi konkurenty! Cena: 900 Kč Cena na jiné lokalitě než ve studiu v KT: 1000 Kč + dopravné

Potřebujete vytvořit videoklip propagující váš výrobek či firmu nebo videopozvánku na vaši akci?Nabízíme komplexní výrobu reklamních spotů na Youtube, nebo pro distribuci v regionálních digitálních kinosálech. Od návrhu, přes natočení, střih, až po finální editaci a distribuci ve specifickém formátu DCP.

Alternativou je samozřejmě i použití ve vysílání regionálních kabelových televizí. Aktuální realizace kampaně v kině Šumava Klatovy. Cena začíná na 3 500Kč (dle náročnosti).

V případě potřeby převedeme Váš spot z formátů MOV, MPEG, AVI, MXF, FLV, WMV atd. do formátu DCP (kinoformát-máte možnost promítat vaši reklamu v kině). Realizaci kampaně v kině Šumava Klatovy zajistíme. Titulkování online videí (youtube, vimeo). Neváhejte nás kontaktovat na tel. 608 930 599. Cena převodu do kinoformátu vámi dodaného klipu - 1250 Kč do 90s délky videa, delší videa cena dohodou.

*ceny jsou uvedeny bez DPH

Poslední tanec sezóny 20144 from Bohdan Pantoflíček on Vimeo.